Telefon:


+420 722 244 761

Naše služby

Webové služby

Správu domén, webhosting a kvalitní servis - Vaše stránky budou bezpečné a stabilní.
Dokážeme Vám vyhovět v jakýkoliv typu webu, které pro svůj byznys potřebujete: osobní stránky, blog, profesionální portfolio, vzdělávací webové stránky. Jelikož se snažíme o originální pojmutí každé zakázky rozřadili jsme tvorbu webu do tří finančních kategorií, abychom jsme Vám nabídli co nejlepší služby.

Tvorba propagačních materiálů

Zabýváme se reklamou a to jak návrhem, realizací, včetně fyzické výroby, reklamních předmětů a tiskovin - speciálně polepy vozidel a výloh.

Další individuální služby

Ke mnohém našim služeb patří tvorba textu - copywriting, správa elektronických medií (Facebook, Google+, Linkedln, Twitter a i kanálu Youtube).
Pořízení samotných fotek pro webové stránky a následnou grafickou úpravu.
Naše zkušenosti Vám vyhoví i při natáčení videa a animace pro podporu Vašeho byznysu.


Správa sociálních sítí

Webovými stránkami to vše jen začíná, nezapomeňte na svou prezentaci na Facebooku, Google+, Twitteru a dalších, to vše pro Vás zařídíme, včetně správy.

SEO optimalizace

Mnohdy k úspěchu a velké návštěvnosti nestačí jen dobrý web, pomocí SEO optimalizace získáte možnost nových návštěvníků a tím i potencionálních zákazníků.

Analýza návštev Vašich stránek

Počet návštěvníků Vašich stránek Vám dnes řekne kde kdo... Naše analýza Vám ovšem dokáže poskytnout informace, jak Vás návštěvníci našli, pak můžete lépe cílit reklamu a propagaci.

PPC kampaně

V případě zájmu pro Vás připravíme a spustíme PPC kampaně. V těchto kampaních platíte pouze za návštěvníky Vašich stránek, nemusíte tak utrácet desetitisíce, rozpočet si určíte sami.